Już dziś rozpocznij karierę w Finansach!

Odkryj swoje atuty i skontaktuj się z pracodawcami w Polsce i na świecie! Akademickie Centrum Kariery zaprasza studentów oraz absolwentów do wzięcia udziału w Bloomberg Assessment Test (BAT) bezpłatnie.

Podchodząc do testu zyskujesz możliwość zidentyfikowania swoich mocnych i słabych stron w odniesieniu do wymagań kariery w finansach i ekonomii jednocześnie reklamując swoje umiejętności szerokiej gamie pracodawców w sektorze finansowym.

Test BAT umożliwia włączenie Twojego anonimowego profilu do bazy Bloomberg Talent Search – narzędzia, którego używa juz ponad 20,000 pracodawców na całym świecie przy wyszukiwaniu nowych talentów w dziedzinie ekonomii i finansów. Nasz Talent Search daje pracodawcom dostęp do anonimowych wyników testu BAT i wysyłania zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne do ról dostępnych w ich przedsiębiorstwach oraz instytucjach. Włączenie swojego profilu do Talent Search otwiera nowe możliwości rozwoju kariery i nic nie kosztuje.

Aby uczestniczyć w teście BAT wystarczy zarejestrować się na stronie na jedną z nadchodzących sesji na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Termin wykonania testu 20 Listopada 2012
1) 8h30 – 11h30
2) 12h00 – 15h00

Gdzie: Sala 103, Budynek A, UI. Bogucicka 3

Nie pozwól by omineła Cie szansa:
* Odkrycia swoich atutów
* Budowania kariery w sektorze finansowym
* Wypromowania się wśród pracodawców na świecie
* Udoskonalenia swojego CV i wyróżnienia się w rozmowach kwalifikacyjnych
* Znalezienia pracy lub stażu

Test BAT jest przeprowadzany online w języku angielskim, otwarty dla wszystkich studentów i absolwentów zainteresowanych kariera w finansach. Nie wymaga przygotowań, wiec zarejestruj się juz dzisiaj! (liczba miejsc jest ograniczona).