Studenci i Absolwenci - prosimy o Waszą opinię!

Nasza Uczelnia bierze udział w projekcie "Uczelnia Przyjazna Pracodawcom". Czynnikiem motywującym naszą Uczelnię do przystąpienia do Projektu jest dbałość o zapewnienie jak najlepszego przygotowania naszych absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Jednym z elementów Projektu jest zgromadzenie opinii studentów i absolwentów uczelni wyższych na temat przebiegu studiów, uzyskanej wiedzy i umiejętności, możliwości zatrudnienia w trakcie i po studiach.

Prosimy o poświęcenie 10 minut i wypełnienie anonimowej ankiety, dostępnej tutaj. Wypełniając ją, będziecie mieć wpływ na proces kształcenia, dowiecie się o szansach na wymarzoną pracę po ukończeniu studiów oraz jak Wasze przygotowanie do pracy oceniają pracodawcy.