Uniwersytet Ekonomiczny Trzeciego Wieku na naszej Uczelni

Rozpoczynamy nabór na semestr letni roku akademickeigo 2011/2012 - inauguracja zajęć już w marcu br. Zapisy i informacje: telefonicznie pod numerem 32 257 7151; osobiście w Biurze Rekrutacji naszego Uniwersytetu, budynek A, pok. 112 (parter) ul. Bogucicka 3, Katowice.

Senat Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił rok 2012 Rokiem Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

To dobry czas, aby rozpocząć działalność Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku na naszej Uczelni.

W semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012 zajęcia rozpoczną się od marca. Planujemy wykłady i seminaria. Słuchacze będą uczestniczyć również w zajęciach komputerowych i lektoratach a także w warsztatach tanecznych.

Tematyka od problemów transportu zbiorowego, po historię architektury poprzez budżety domowe, media i marketing. Spotkania z ekspertami zaproszonymi przez studentów UETW.