VIP? Vademecum Innowacyjnego Przedsiębiorcy - Czemu nie!

Masz pomysł na własna firmę?
Chcesz się dowiedzieć jak ją założyć?
Chcesz poznać tajniki pisania dobrego biznesplanu?
Szukasz informacji o możliwości finansowania biznesu?

Jeśli jesteś:
- studentem/studentką śląskiej uczelni
- absolwentem/absolwentką (do 1 roku od zakończenia studiów)
i mieszkasz w województwie śląskim

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Weź udział w BEZPŁATNYCH szkoleniach w ramach projektu Vademecum Innowacyjnego Przedsiębiorcy!

SZKOLENIA zorientowane na zdobycie wiedzy praktycznej będą obejmowały zagadnienia takie jak: komercjalizacja wiedzy, strategie marketingowe, transfer wiedzy i technologii, pozyskiwanie źródeł finansowania biznesu, praktyczne aspekty zakładania działalności typu spin off/out. Uczestnicy będą mogli skorzystać także z ćwiczeń praktycznych weryfikujących umiejętności interpersonalne niezbędne do prowadzenia własnej firmy.
DORADZTWO dla najbardziej dociekliwych uczestników, autorów najbardziej zaawansowanych pomysłów na biznes będzie możliwość indywidualnych spotkań z ekspertami świadczącymi doradztwo na temat: marketing, prawo, finanse/księgowość itp.
WYJAZDY do instytutów badawczych/firm innowacyjnych mają pokazać uczestnikom możliwości i korzyści płynące z założenia firmy opartej na wiedzy.

Pomysłodawca i realizator projektu to Stowarzyszenie Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości!

Więcej informacji na stronie: www.vip.paip.pl
PRZYJDŹ: biuro projektu w Katowicach, ul. Mickiewicza 15, pok. 317
ZADZWOŃ: tel: 32 258 90 38 lub 501 633 893