X edycja Konkursu Young Project Management Program

Zapraszamy do udziału w Konkursie Young Project Management Program, który jest organizowany już po raz dziesiąty przez Koło Naukowe Project Management Politechniki Gdańskiej. Uczestnikami Konkursu mogą być studenci uczelni wyższych oraz absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów, którzy do 9 kwietnia 2010 roku zgłoszą chęć udziału w Konkursie oraz prześlą swój esej na wybrany temat konkursowy wraz z CV w języku polskim i angielskim.

Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie zdolnych i ambitnych studentów z całej Polski o szczególnych predyspozycjach do zawodu project managera. Konkurs Young Project Management Program pomaga młodym ludziom w udanym rozpoczęciu kariery zawodowej poprzez nagrodzenie najlepiej zorientowanych projektowo studentów płatną praktyką w jednej z renomowanych firm.

Finał Konkursu odbędzie się w dniach 20-22 maja 2010 roku w Gdańsku i będzie składał się z części związanej z rozwiązaniem case study oraz rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej przez Komisję Oceniającą.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja znajdują się na stonie internetowej http://www.ypmp.pl/.