Zaproszenie na wykład prof. Liebowitza

Dziekan Wydziału Informatyki i Komunikacji prof. Jerzy Gołuchowski zaprasza na wykład prof. Jaya Liebowitza z University of Maryland University College w Stanach Zjednoczonych – światowej sławy eksperta z zakresu zarządzania wiedzą i sztucznej inteligencji. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 22 października o godz. 11.45 w Auli B UE w Katowicach.

Prof. Liebowitz to jeden z najwybitniejszych badaczy i praktyków z zakresu zarządzania wiedzą i sztucznej inteligencji, wielokrotnie nagradzany za wybitne osiągnięcia w tej dziedzinie. Jego dorobek naukowy to ok. 40 książek i wiele artykułów dotyczących knowledge management, intelligent systems oraz IT management.

Prof. Liebowitz wykładał również na Johns Hopkins University, University of Maryland-Baltimore County i George Washington University. Jako pracownik NASA Goddard Space Flight Center pełnił funkcję the first Knowledge Management Officer [więcej informacji].

Nasz gość wygłosi wykład pt. “Beyond Knowledge Management” oparty na niedawno wydanej książce “Beyond Knowledge Management: What Every Leader Should Know” (Taylor & Francis, 2012).