Publikacja ofert rekrutacyjnych

Zachęcamy Państwa do bezpłatnej publikacji ofert rekrutacyjnych na łamach naszego serwisu internetowego. Aby opublikować ogłoszenie należy:

  • zarejestrować się i zalogować na naszej stronie internetowej.

    UWAGA: By móc dodawać oferty rekrutacyjne, podczas rejestracji należy uzupełnić wszystkie pola w formularzu rejestracyjnym.

Po zalogowaniu będą Państwo mogli:

  • dodawać ogłoszenia (link "Dodaj ogłoszenie" ),
  • edytować ogłoszenia (link "Przeglądaj ogłoszenia i aplikacje"),
  • przeglądać i pobierać aplikacje osób, które odpowiedziały na Państwa ofertą (link "Przeglądanie zamieszczonych ogłoszeń i aplikacji kandydatów", po kliknięciu na który mogą Państwo zapoznać się z profilami osób, które wysłały do Państwa dokumenty aplikacyjne na dane stanowisko).

UWAGA: Aplikacje osób zainteresowanych Państwa ofertą będą spływać na Państwa profil na naszej stronie internetowej.

Jeśli zależy Państwu na tym, by dokumenty aplikacyjne osób zainteresowanych Państwa ofertą spływały bezpośrednio na Państwa skrzynkę e-mail, proszę podczas wprowadzania oferty do naszego systemu w polu "Warunki" (NIE w polu "Kontakt") napisać, że "warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji jest przysłanie _________ na adres e-mail: _________ w temacie wiadomości proszę wpisać _________".

Prosimy, by podczas korzystania z naszej strony internetowej korzystali Państwo z przeglądarek: Mozilla Firefox lub Google Chrome.

Osoba kontaktowa: Monika Kućmierczyk, tel. 32 257 73 54, e-mail: bwgia@ue.katowice.pl