UE Katowice górą - premiera filmu

Premiera filmu przygotowanego z okazji obchodów Jubileuszu 80-lecia uczelni w roku akademickim 2016/2017.

Film z drona ukazuje infrastrukturę uniwersytetu, usytuowanie kampusu głównego w Katowicach, bliskie sąsiedztwo Strefy Kultury, w tym Muzeum Śląskie, nową siedzibę NOSPR oraz centrum miasta ze Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Ponadto na filmie można zobaczyć zamiejscowy kampus w Rybniku i jego zielone otoczenie. Film pokazuje, jak wiele możliwości daje Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – miejsce nauki, rozwoju, pracy, wypoczynku – to wszystko w centrum śląskiej metropolii. Spot wpisuje się w motto uczelni: blisko, międzynarodowo, przez całe życie. Materiał jest tym ciekawszy, że przygotowany przez naszego absolwenta Alexandra Wisniewskiego, założyciela i właściciela firmy SKEYE.