Prace Doktorskie, Prace Naukowo-Badawcze

Biblioteki Wydziałowe udostępniają na miejscu prace doktorskie oraz prace naukowo-badawcze.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (32)257 7345 lub mailowy anna.lukowska-stachura@ue.katowice.pl ; b.wydzialowe@ue.katowice.pl

Zapytanie winno zawierać imię i nazwisko autora pracy, tytuł lub rok obrony a w przypadku prac naukowo-badawczych rok wydania publikacji.

W informacji zwrotnej dostaną Państwo dane dotyczące czasu i miejsca udostępnienia pracy.

Prace naukowo-badawcze udostępniane są w Czytelni Multimedialnej, piętro 3 w bud. CNTI przy ul. Bogucickiej 5.

Przed obroną dysertacje doktorskie udostępniane są do wglądu w bud. CNTI  pokój 7/16 przy ul. Bogucickiej 5 w godzinach od 8.00 do 14.00