Wydarzenia specjalne

Biuro Komunikacji Marketingowej organizuje szereg wydarzeń specjalnych:

• Bal Uczelni, który stał się tradycją - podczas ostatniego Balu na parkiecie bawiło się już ponad 600 Gości,
  • Dni Otwarte dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów chcących kontynuować naukę na kolejnym stopniu studiów lub studiach podyplomowych,
  • Ekonomię Ekstremalną - rajd, bieg na orientację dla kandydatów na studia, wzbogacony o zadania ekstremalne (zorb, most linowy, gigantyczne piłkarzyki itp.), pytania z wiedzy ogólnej oraz zadania na inteligencję.
  • Orientation Week - wydarzenie organizowane we współpracy z organizacją studencką ESN na początku każdego semestru dla krótkoterminowych studentów zagranicznych, którzy będą studiować na naszej Uczelni w ramach wymiany studenckiej.
  • Silesia Days - konferencja organizowana dla studentów zagranicznych przebywających w różnych miastach w całej Polsce.
  • Tydzień Integracyjny - przygotowany dla studentów zagranicznych długoterminowych, organizowany tydzień przed rozpoczęciem każdego roku akademickiego.

W poprzednich latach Biuro, wraz z innym uczelniami z regionu, współorganizowało również

• Śląską Noc Naukowców - projekt, którego celem jest zachęcanie młodych ludzi do nieustannego poszerzania wiedzy i wyboru zawodu naukowca.
  • New Media Day - konferencja organizowana w języku angielskim, podczas której praktycy biznesu prowadzą wykłady dla studentów o tematyce szeroko pojętych nowych mediów,
  • pierwszą edycję wydarzenia International Week ''Internet Communication Management'', w skład w której weszły: New Media Day, Academic Courses oraz International Mobility Fairs.
  • Konferencja "New Media and Higher Education-opportinities and threats" - trzydniowa międzynarodowa konferencja w której uczestniczyło ponad 120 osób z 21 krajów, w tym m.in. z Węgier, Hiszpanii, Jordanii, Tajlandii, Rumunii, Kuwejtu i Turcji.