Wydarzenia specjalne

Biuro Promocji i Nowych Mediów organizuje szereg wydarzeń specjalnych:

• Bal Uczelni, który stał się tradycją - podczas ostatniego Balu na parkiecie bawiło się już ponad 600 Gości,
  • Dni otwarte dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów chcących kontynuować naukę na kolejnym stopniu studiów lub studiach podylomowych,
  • Ekonomię ekstremalną - rajd, bieg na orientację dla kandydatów na studia, wzbogacony o zadania ekstremalne (zorb, most linowy, gigantyczne piłkarzyki itp.), pytania z wiedzy ogólnej oraz zadania na inteligencję.

W poprzednich latach Biuro, wraz z innym uczelniami z regionu, współorganizowało również

• Śląską Noc Naukowców - projekt, którego celem jest zachęcanie młodych ludzi do nieustannego poszerzania wiedzy i wyboru zawodu naukowca.
  • New Media Day - konferencja organizowana w języku angielskim, podczas której praktycy biznesu prowadzą wykłady dla studentów o tematyce szeroko pojetych nowych mediów,
  • pierwszą edycję wydarzenia International Week ''Internet Communication Management'', w skład w której weszły: New Media Day, Academic Courses oraz International Mobility Fairs.