Bal Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Bal Uczelni organizowany jest przez Biuro Promocji i Nowych Mediów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach we współpracy z Parlamentem Studenckim.

Jest to wydarzenie niezwykłe, wprowadzające wszystkich gości w karnawałowy nastrój. W lutym 2009 roku odbył się po raz pierwszy od kilku lat. Cieszył się wówczas liczbą około 300 uczestników. Tym samym zapoczątkowano na nowo coroczne wydarzenie, mające na celu budowanie pozytywnych relacji pomiędzy kadrą naukową, studentami, absolwentami oraz przyjaciółmi Uczelni. Podejmując się organizacji Balu pragniemy także wzmocnić poczucie tożsamości z Alma Mater.

W każdej kolejnej edycji bierze udział coraz więcej osób. Impreza stała się tradycją – podczas ostatniego V Balu na parkiecie bawiło się już ponad 600 Gości.

Szczegóły na www.bal.ue.katowice.pl

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmu z V Balu Uczelni w stylu weneckim - inspirowanego charakterystyczną dla balów weneckich maską.