Okazja do występu z naszym Chórem

W dniu 26 lutego br. zorganizowano Dzień Otwarty Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego.

O godz. 12.00 odbyła się próba z Dyrygentem Chóru Michałem Brożkiem, na której zespół złożony ze Studentów i Chórzystów nauczył się nowego utworu - piosenki DACH. Tuż po próbie zespół wykonał tę piosenkę i otrzymał gromkie brawa, słuchacze poprosili o bis. Najbardziej wytrwałe w zespole Studentki otrzymały nagrody.

W holu na parterze budynku A Chórzyści przygotowali wystawę zdjęć oraz plakatów z 9-letniej działalności Chóru. Zainteresowani Studenci zapoznali się z dorobkiem i planami Chóru. Był film o Chórze, muzyka, ulotki, loteria, drobne upominki i słodki poczęstunek.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty Chóru w październiku 2015 r. Studentów - pasjonatów śpiewu chóralnego zapraszamy na próby Chóru we wtorki i czwartki o godz. 17.00, sala 233 F, ul. Bogucicka 14a.