mgr Eugeniusz Bronder, kierownik CWFiS

Kierownik CWFiS mgr Eugeniusz Bronder  przyjmuje w pokoju 309 budynek "C"

tel. 32 257 7043

eugeniuszbr@ue.katowice.pl

Pracownicy SWFiS

mgr Barbara Brachacka barbara.brachacka@ue.katowice.pl
mgr Teresa Bzikot teresa.bzikot@ue.katowice.pl
mgr Joanna Dudek-Biskup - zastępca kierownika joanna.dudek-biskup@ue.katowice.pl
mgr Janusz Jarząbek janusz.jarzabek@ue.katowice.pl
mgr Małgorzata Markiel malgorzata.markiel@ue.katowice.pl
mgr Piotr Orszulik piotr.orszulik@ue.katowice.pl
dr Danuta Palica - studenci niepełnosprawni: danutapalica@poczta.fm
mgr Roman Patalong roman.patalong@ue.katowice.pl
mgr Jerzy Stasica – ZPT „Silesianie” budynek B, sala 022 jerzy.stasica@ue.katowice.pl
mgr Krzysztof Strzelczyk krzysztof.strzelczyk@ue.katowice.pl
mgr Renata Szymczyk renata.szymczyk@ue.katowice.pl
prof. Anna Zwierzchowska anna.zwierzchowska@ue.katowice.pl

dr Gabriela Karkoszka gabriela.karkoszka@ue.katowice.pl

  • Panowie przyjmują w pokoju 210 C (I piętro), tel. 32 257 7342
  • Panie przyjmują w pokoju 308 C (II piętro), tel. 32 257 7341