XIV Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - za nami

W piątek 20 listopada 2015 r. odbył się coroczny XIV Zjazd Absolwentów naszej Uczelni. Zjazd rozpoczął się zgodnie z programem o godz. 18:00.

Gości przywitał Wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów "COLLEGIUM" Pan Wiesław Rola.

W imieniu władz uczelni wystąpił Prorektor ds. Organizacji Finansów i Rozwoju prof. UE dr hab. Robert Tomanek.

Po części oficjalnej wystąpił z recitalem zespół „Termiński i przyjaciele”.

Po zakończeniu koncertu około godziny 20-tej wszyscy uczestnicy Zjazdu przeszli do Klubu ARKADA na dalszą część imprezy.

W spotkaniu wziął także udział Rektor Senior prof. zw. dr hab. Jerzy Rokita i były Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Paweł Plackowski.

Uczestnicy wzięli udział w wydarzeniu na zaproszenie Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach "COLLEGIUM", Fundacji im. Karola Adamieckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz JM Rektora Prof. zw. dr hab. Leszka Żabińskiego.

Zdjęcia ze Zjazdu można oglądać w galerii.

Dziękujemy za udział w XIV Zjeździe Absolwentów.
Podziękowania kierujemy również do Sponsorów Zjazdu.