Zaproszenie na 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach weźmie udział w 19. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 22-25 października w Centrum Handlowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ulicy Galicyjskiej 9. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, służących promocji czytelnictwa. Wydawnictwa uczelniane będą ulokowane w jednym z pięciu salonów tematycznych – w Salonie Wydawców Akademickich i Naukowych.

Uczestnictwo w Targach potwierdziło prawie 700 wystawców, w ciągu czterech dni zaplanowano bogaty program towarzyszący: prezentacje nowości wydawniczych, warsztaty twórcze, spotkania z autorami na stoiskach i w ramach salonu literackiego. Wśród wielu zaproszonych gości znajdują się m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Anna Dymna, Wojciech Cejrowski, Katarzyna Grochola, Wojciech Mann, Beata Pawlikowska.

Gościem honorowym tegorocznych targów będzie Litwa, skąd przyjadą do Krakowa wydawcy, pisarze, poeci i ilustratorzy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tegorocznych Targów Książki w Krakowie!