Dzień logistyka z UE w Katowicach

17 maja br. nasi pracownicy: dr Krzysztof Niestrój, mgr Krzysztof Zowada z Katedry Logistyki Ekonomicznej oraz mgr Anita Kopeć (Dział Promocji) w ramach współpracy z ZSAEiO w Bytomiu współorganizowali wydarzenie "Dzień logistyka z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach".

Dzień logistyka rozpoczął dr Krzysztof Niestrój, który przeniósł zgromadzonych w świat innowacji logistycznych, prezentując w trakcie wykładu  najnowsze rozwiązania stosowane w zakresie logistyki. W drugiej części młodzi adepci logistyki przystąpili pod okiem mgr K. Zowady do konkursu wiedzy logistycznej,  w którym odpowiadali na 60 pytań dotyczących szeroko rozumianej logistyki. Zwycięzcą konkursu okazał się Wojciech Sobański (klasa 3). Na podium stanęły również Emilia Cichy (klasa 3) oraz Magdalena Mól (klasa 2) – gratulujmy!

W trakcie całodniowych zmagań uczniowie technikum logistycznego wzięli również udział w warsztatach pt. "Komunikacja w logistyce" (dr K. Niestrój) oraz "Sieci logistyczne – problemy optymalizacji" (mgr K. Zowada).

Pewnego rodzaju uzupełnieniem Dnia logistyka był pokaz mody przygotowany z materiałów wtórnych (klasa technik przemysłu mody, opiekun mgr K. Kęsik) oraz wystawa plakatów "Recykling ratunek dla świata" (klasa  technik organizacji reklamy, opiekun mgr A. Puchała)

Dziękujemy za pomoc przy organizacji Dnia logistyka Dyrekcji ZSAEiO w Bytomiu, a w szczególności opiekunowi młodych logistyków mgr A. Puchale . Mamy nadzieję, iż kolejna edycja "Dnia Logistyka z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach" odbędzie się już za rok.