Dzień Otwarty Nowego Wydziału w Rybniku

20 marca 2015 r. odbył się Dzień Otwarty Nowego Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13c.

Podczas Dnia Otwartego Nowego Wydziału w Rybniku kandydaci mieli okazję zwiedzić kampus oraz porozmawiać z pracownikami Uczelni. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.00, po którym odbył się wykład prof. dra hab. Zbigniewa Kadłubka pt. "Region jako doświadczenie wspólnoty" (godz. 10.30).

Kandydaci na studia na Wydziale Biznesu i Administracji mają możliwość podjęcia nauki na kierunku Finanse i Rachunkowość o profilu praktycznym. Studenci, oprócz odbywania 3-miesięcznych praktyk, będą również uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez praktyków z otoczenia gospodarczego.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Wydziału: www.ue.katowice.pl/uczelnia/wydzialy/wbfia