Ekstremalny rajd dla kandydatów

W sobotę 16 maja br. w Parku Śląskim odbyła się XII Ekonomia Ekstremalna - rajd dla kandydatów na studia połączony z zadaniami ekstremalnymi. Współorganizatorem tegorocznej edycji był Narodowy Bank Polski.

Ekonomia Ekstremalna to bieg na orientację połączony z zadaniami z wiedzy ogólnej. Impreza adresowana jest głównie do uczniów dwóch ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych podjęciem studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Myślą przewodnią wydarzenia jest pokazanie uczestnikom akademickiej atmosfery, a także uświadomienie przyszłym studentom możliwości jakie oferuje Uczelnia.

W tym roku najlepsza okazała się drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu o nazwie Blond Siła w składzie: Anna Głowacz, Michał Chrust, Milena Suliga, Natalia Suchanek. Zwycięzcy już zapowiedzieli, że wybierają się na studia na naszej Uczelni, a jako nagrodę wybrali wyjazd na adapciaka z jedną z naszych organizacji studenckich.

Udział w Ekonomii Ekstremalnej gwarantuje świetną zabawę w plenerze, umożliwia sprawdzenie się w nowych, często zaskakujących sytuacjach, ocenę swoich zdolności do współpracy w grupie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Film z rajdu jest już w produkcji!

Więcej informacji na stronie: www.ue.katowice.pl/ekonomia-ekstremalna