Eliminacje okręgowe do Olimpiady Przedsiębiorczości

W czwartek 5 marca br. w Auli A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyły się eliminacje okręgowe do Olimpiady Przedsiębiorczości.

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce.

Wyniki eliminacji okręgowych dostępne są na stronie: www.olimpiada.edu.pl

Olimpiada to wspólna inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Wydarzenie na Facebook'u

Więcej informacji: www.olimpiada.edu.pl