Finał EUD i AME w semestrze letnim 2016/2017

5 czerwca br. na UE w Katowicach odbyło się oficjalne zakończenie semestru letniego 2016/2017 programów edukacyjnych: Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Akademii Młodego Ekonomisty. Uczestnicy programów przystąpili do testu wiedzy, który wyłonił najlepszych spośród uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Młodzi słuchacze wykorzystali wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą zdobyli podczas spotkań z wykładowcami i zaproszonymi prelegentami. Test dotyczył zagadnień związanych m.in. z ekonomią, gospodarką, zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz szeroko pojętą komunikacją.

Uczniowie wysłuchali również ostatniego w tym semestrze wykładu pt.: "Podziwiane firmy świata", który wygłosił dr Bartłomiej Gabryś.

Najlepsi uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody: Smartwacht GARRETT KIDS2, Smartband GARRETT Opaska Fitness ufundowane przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz bony podarunkowe ufundowane przez Katowicką Specjalna Strefę Ekonomiczną.

Laureaci XVI edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Katowicach:

1. Marta Ukleja (z wynikiem 27p. na 30 możliwych)
  2. Julia Bryja (26p.)

3. Aleksandra Nowińska (24p.)

Laureaci XIV edycji Akademii Młodego Ekonomisty w Katowicach:

1. Paweł Adamczyk (30p. na 30 możliwych)
  2. Zuzanna Ferdyn i Andrzej Sołtysik (27p.)

3. Zuzanna Pfeifer i Paweł Winter (24p.)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy również do uczestnictwa w kolejnych edycjach programów EUD i AME.

Zapisy już we wrześniu. Aktualne informacje znajdują się na stronach internetowych: