Nasza Uczelnia na IX Salonie Maturzystów

24 września br. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach po raz kolejny wziął udział w Salonie Maturzystów organizowanym przez Perspektywy.

Podczas targów spotykają się maturzyści oraz ich wychowawcy, by dowiedzieć się więcej na temat studiowania. Tegoroczni uczestnicy Salonu Maturzystów w Katowicach mogli wysłuchać prezentacji o naszej Uczelni, a na stoisku zadać pytania dotyczące rekrutacji, systemu przyznawania punktów oraz oferty dydaktycznej, a także dowiedzieć się, jak wygląda studiowanie u nas.

Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz autorski program edukacji dla młodzieży - Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT), na który serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną Uczelni na stronie: www.ue.katowice.pl/kandydaci

fot. Monika Jodłowska / Biuro Prasowe Uniwersytetu Śląskiego