Nasza Uczelnia na targach edukacyjnych w Armenii

W dniach 21-23 kwietnia br. nasza Uczelnia uczestniczyła po raz pierwszy w międzynarodowych targach "Education & Career EXPO" w Armenii.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentował prof. Sławomir Smyczek, Prorektor ds. Internacjonalizacji i Marketingu oraz student z Ukrainy Mykola Zavhorodnii.

W trakcie wyjazdu nasi przedstawiciele spotkali się z władzami Państwowego Uniwersytetu w Erewaniu. Targi rekrutacyjne "Education & Career EXPO" to jedyne wydarzenie tego typu w regionie, zorganizowane przy wsparciu Ministerstwa Szkolnictwa Armenii.

Armenia jest nowym kierunkiem działań promocyjno-marketingowych naszej Uczelni. Działania koordynowane są przez Zespół Promocji Zagranicznej w Biurze Promocji i Nowych Mediów.