Poznaj ofertę studiów podyplomowych - ruszyła rekrutacja!

Studia... i co dalej? Coraz więcej firm zwraca uwagę nie tylko na fakt posiadania dyplomu, ale również na każdy dodatkowy krok aplikanta w kierunku pozyskania eksperckiej wiedzy w swojej dziedzinie. Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale również na utrzymanie się na szczycie coraz bardziej wymagającego rynku.

Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach! Nasza oferta studiów podyplomowych pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności inżynierom, biznesmenom, kadrze zarządzającej i wielu innym.

Wejdź na stronę studiów podyplomowych i wybierz swój kierunek!

wiedza

Bogata oferta i precyzyjnie określone kierunki kształcenia, pozwalają na zdobycie specjalistycznej wiedzy, bardzo często niezbędnej do uzupełnienia profilu zawodowego kandydatów największych firm w kraju i za granicą.

warsztat

Zajęcia prowadzone przez specjalistów i praktyków sprawiają, że nasi absolwenci kończą studia posiadając najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności. Praktyczne podejście do studiowania sprawia, że nasi absolwenci potrafią bezbłędnie odnaleźć się w nieustannie rozwijającym się rynku.

wykształcenie

Według zeszłorocznej "Kuźni prezesów" (prestiżowego rankingu dziennika "Rzeczpospolita”) "prawie każdy z prezesów inżynierów ma za sobą solidne wykształcenie ekonomiczne, najczęściej zdobyte na studiach podyplomowych". Dyplom zdobyty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (drugiej w regionie wg. rankingu "Kuźni...") pozwala na uzupełnienie dotychczasowego wykształcenia nie tylko studentom uczelni ekonomicznych, ale wszystkim zainteresowanym wyspecjalizowaniu się w danej dziedzinie.

Dodatkowo nasza Uczelnia posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę: 184 sale dydaktyczne, sale multimedialne, basen, siłownię, dwie sale gimnastyczne, a także najnowocześniejszą bibliotekę w regionie - Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką oraz Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, które jest najnowszym i najnowocześniejszym budynkiem Uniwersytetu. Rozbudowane zaplecze gastronomiczne i darmowe parkingi uzupełniają bogatą infrastrukturę, czyniąc nasz kampus niezwykle przyjazny studentom.