Spotkanie z Uczniami III LO w Katowicach

17 lutego br. na naszej Uczelni gościliśmy uczniów klas 2E i 1E III Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Katowicach.

Spotkanie odbyło się w ramach podpisanej umowy o współpracy pomiędzy naszym Uniwersytetem i III Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Katowicach. Zorganizowane zostało przez Opiekuna ze strony Uczelni dr Lucynę Poniatowską oraz Opiekuna ze strony Szkoły mgr Olgę Bytniewską. Z ramienia szkoły w spotkaniu uczestniczył również mgr Mariusz Turek.

Wizyta rozpoczęła się od prezentacji nt. Uczelni oraz przedstawienia oferty dydaktycznej i zasad rekrutacji. Następnie po obejrzeniu filmu z okazji 80-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Uczniowie zwiedzili budynek CNTI. Nasi goście mieli okazję również wysłuchać prelekcji Pani Patrycji Macioł z Biura Współpracy Międzynarodowej na temat licznych wyjazdów zagranicznych oferowanych przez Uczelnię.