UE Katowice na Śląskim Salonie Maturzystów

15 września br. w Katowicach i następnego dnia w Gliwicach odbyła się kolejna edycja Śląskiego Salonu Maturzystów. Była to doskonała okazja dla wszystkich Kandydatów do spotkanie z przedstawicielami naszej Uczelni.

Tegoroczni uczestnicy Salonu Maturzystów mogli nie tylko wysłuchać prezentacji o naszej Uczelni, ale także zadać pytania na temat rekrutacji, systemu przyznawania punktów oraz oferty dydaktycznej Uniwersytetu. Była to również dobra okazja, by poznać korzyści ze studiowania na UE w Katowicach.

Salon Maturzystów to jedno z największych przedsięwzięć informacyjnych w naszym kraju dla kandydatów na studia. Na całość wydarzenia składają się prezentacje maturalne, spotkania z przedstawicielami uczelni, prezentacje warunków studiowania za granicą, korzyści płynące z uzyskania certyfikatów, porady jak kształtować swoją ścieżkę kariery.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną Uczelni na stronie: www.ue.katowice.pl/kandydaci