Uniwersytet na Śląskim Salonie Maturzystów

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach zaprezentował się przyszłym studentom podczas tegorocznej edycji Salonu Maturzystów.

25. września br. w Katowicach i następnego dnia w Gliwicach przedstawiliśmy ofertę dydaktyczną naszej Uczelni, korzyści ze studiowania na UE w Katowicach oraz odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania licznie zebranych, przyszłorocznych maturzystów.

Jak co roku, nasze stoisko odwiedziło wielu licealistów, którzy już teraz zdecydowani są podjąć studia na naszej uczelni i tych, którzy ostatecznie jeszcze nie zdecydowali się. Prezentacje multimedialne zarówno w Katowicach, jak i w Gliwicach zapełniły aule po brzegi.

Salon Maturzystów to jedno z największych przedsięwzięć informacyjnych w naszym kraju dla kandydatów na studia. Na całość wydarzenia składają się prezentacje maturalne, spotkania z przedstawicielami uczelni, prezentacje warunków studiowania za granicą, korzyści płynące z uzyskania certyfikatów, porady jak kształtować swoją ścieżkę kariery.

Kandydatom na studia przypominamy, że wszystkie informacje znajdą zawsze na naszej stronie w zakładce Kandydaci: www.ue.katowice.pl/kandydaci