Uruchomienie Internetowego Systemu Rekrutacyjnego

Ruszyła rekrutacja na studia pierwszego stopnia stacjonarne i niestacjonarne oraz drugiego stopnia stacjonarne i niestacjonarne.

UWAGA! Tegoroczni maturzyści proszeni są o dokonywanie rejestracji w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym dopiero po otrzymaniu świadectw dojrzałości, z uwagi na konieczność wpisania wyników maturalnych oraz numeru świadectwa dojrzałości.

Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikami dla Kandydatów.

Uniwersytet Ekonomiczny to placówka z wieloletnią tradycją i nowoczesnymi metodami kształcenia. Jedną z pięciu publicznych uczelni ekonomicznych w kraju, największą i najstarszą na Śląsku, zlokalizowaną w samym sercu ponad 2-milionowej aglomeracji.

Na pięciu wydziałach: Biznesu, Finansów i Administracji, Ekonomii, Finansów i Ubezpieczeń, Informatyki i Komunikacji oraz Zarządzania skrzydła rozwijają przyszli prezesi, członkowie rad nadzorczych, przedsiębiorcy i menedżerowie.

Kształcimy studentów na kilkunastu kierunkach w kilkudziesięciu specjalnościach, gdzie zdobywają oni potrzebną wiedzę do zrozumienia współczesnej gospodarki. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu kadry naukowej, po ukończeniu studiów, a często już i w trakcie, bez trudu odnajdują się na wymagającym rynku pracy.

Konsekwentnie realizując nasze motto: „Blisko, międzynarodowo, przez całe życie” wspieramy mobilność naszych studentów i pracowników. Biorą oni udział w licznych krajowych i międzynarodowych wyjazdach i wymianach. Co roku gościmy u nas studentów i przedstawicieli z zagranicznych ośrodków kształcenia, wymieniając tym samym doświadczenia i wiedzę.

Kandydacie! Masz pytanie? Skontaktuj się z nami przez media społecznościowe!

Zobacz też nasz godzinny program Q&A w którym odpowiadamy na podstawowe pytania dotyczące rekrutacji i studiów (link poniżej).