Wykład otwarty nt. strategii marketingowej

30 maja 2016 r. o godz. w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Rybniku odbył się wykład otwarty nt. strategii marketingowej. W tym samym dniu miało miejsce podpisanie umowy o współpracy pomiędzy naszą Uczelnią a Zespołem Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Wodzisławiu Śląskim.

Każda firma ma strategię marketingową – to dobra wiadomość. Zła jest taka, że niewiele firm o tym wie, a już nieliczne nią zarządzają. Na spotkaniu mającym charakter wykładu pt. "Jak zbudować wygrywającą strategię marketingową", który przeprowadził Pan Grzegorz Barszcz studenci i kandydaci dowiedzieli się co to jest strategia marketingowa, jak krok po kroku przejść przez kolejne etapy jej tworzenia i jakie w niej samej mogą drzemać niebezpieczeństwa.