Dni Otwarte

 • Dni Otwarte 2015

  Dni Otwarte 2015

 • Dni Otwarte UE Katowice

  Zapraszamy 15 i 16 marca

 • Oferta dla kandydatów na studia

  Spotkacie nas w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych

 • Dni Otwarte UE Katowice

  Zapraszamy na Dni Otwarte

 • Dni Otwarte UE w Katowicach

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach wita

Wszystkich kandydatów marzących o studiowaniu w najlepszym i najbardziej perspektywicznym miejscu do rozpoczęcia kariery, prowadzącej do świata wielkiego biznesu gościliśmy na Dniach Otwartych naszego Uniwersytetu.

Dni Otwarte odbyły się 6 i 7 kwietnia 2016 r. o godzinie 9:00 w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, a skończyły o godzinie 14:00 zarówno w środę, jak i w czwartek.

Podczas zwiedzania naszego kampusu opowiedzieliśmy kandydatom, jakie kierunki oraz specjalności oferujemy, a także w jakiej branży będą mogli rozpocząć swoją karierę zawodową po ich ukończeniu. Pomagali im w tym nasi studenci, którzy towarzyszyli kandydatom podczas zwiedzania Uczelni oraz odpowiadali na wszystkie pytania, te formalne, jak i inne. ;)

Była to doskonała okazja do wcielenia się w rolę studenta i przekonania na własnej skórze, jak wygląda życie na Uczelni na przykładzie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Cieszymy się, że odwiedzili nas: maturzyści, grupy zorganizowane, młodsze i starsze roczniki! Mamy nadzieję, że nie będą chcieli studiować na żadnej innej Uczelni!

Zobaczcie, jak w zeszłym roku do wzięcia udziału w Dniach Otwartych namawiał nasz Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Wojciech Dyduch: