Dni Otwarte

 • Dni Otwarte 2015

  Dni Otwarte 2015

 • Dni Otwarte UE Katowice

  Zapraszamy 15 i 16 marca

 • Oferta dla kandydatów na studia

  Spotkacie nas w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych

 • Dni Otwarte UE Katowice

  Zapraszamy na Dni Otwarte

 • Dni Otwarte UE w Katowicach

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach wita

Wszystkich kandydatów marzących o studiowaniu w najlepszym i najbardziej perspektywicznym miejscu do rozpoczęcia kariery, prowadzącej do świata wielkiego biznesu będziemy gościć na Dniach Otwartych naszego Uniwersytetu.

Nasza Uczelnia kierując się najnowszymi trendami oraz Waszymi oczekiwaniami w tym roku przygotowała szereg atrakcji - zarówno tych tradycyjnych, jak i innowacyjnych. Kierując się hasłem "wirtualnie i globalnie" będziemy Was gościć zarówno na kampusie, jak i w przestrzeni sieciowej. Wachlarz możliwości będzie zawierał zarówno tradycyjne elementy wirtualnego świata, takie, jak zdjęcia, relacje na żywo, czy wideokonferencje, jak i rozwiązania z zakresu najnowszych technologii - wirtualne gry, spacery i wiele innych.

Dni Otwarte odbędą się w dniach 29-30 marca 2017 r. 

Podczas zwiedzania naszego kampusu opowiemy kandydatom, jakie kierunki oraz specjalności oferujemy, a także w jakiej branży będą mogli rozpocząć swoją karierę zawodową po ich ukończeniu. Pomogą im w tym nasi studenci, którzy będą towarzyszyli kandydatom podczas zwiedzania Uczelni oraz odpowiadali na wszystkie pytania, te formalne, jak i inne. ;)

Jest to doskonała okazja do wcielenia się w rolę studenta i przekonania na własnej skórze, jak wygląda życie na Uczelni.

Serdecznie zapraszamy zarówno maturzystów, grupy zorganizowane, jak i młodsze i starsze roczniki.

Wybierzecie UE ;)

Zobaczcie, jak do wzięcia udziału w Dniach Otwartych namawiał nasz prof. dr hab. Wojciech Dyduch: