Podpisanie umowy z Technikum Ekonomicznym nr 1 w Sosnowcu

10 stycznia br. nasza Uczelnia podpisała umowę patronacką z Technikum Ekonomicznym nr 1 należącym do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu. Umowa ta obejmuje opiekę naukową i dydaktyczną ze strony uczelni, a także wsparcie dla najlepszych uczniów oraz absolwentów poprzez tutoring akademicki.

Ze strony Technikum Ekonomicznego nr 1 umowę podpisała Dyrektor Centrum Elżbieta Czernik. Naszą Uczelnię reprezentował Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek.

Umowa patronacka daje możliwości udziału uczniów szkoły średniej w zajęciach na Uniwersytecie jak i prowadzeniu zajęć dydaktycznych w szkole przez pracowników akademickich. Uczniowie mają okazję pogłębiania wiedzy poprzez aktywny udział w licznych programach i wydarzeniach przygotowanych przez naszą Uczelnię specjalnie dla nich. Mogą również brać udział w wybranych wydarzeniach ogólnouczelnianych, współpracować ze studentami.

Mamy nadzieję na dalszą ścisłą współpracę oraz nowe wspólne przedsięwzięcia.