V edycja Akademii Rynku Kapitałowego

26 kwietnia br. na UE Katowice odbyła się już V edycja Akademii Rynku Kapitałowego organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Finanse Menedżerskie.

W programie:

1. Rentgen Kariery – czyli naświetl swoją Zawodową Przyszłość z Next Step.
    13.20-14.20, sala 300A

"Zainwestuj w siebie. Twoja kariera jest motorem napędowym twojego bogactwa.” Naświetlenie przeszkód oraz wątpliwości jakie mogą pojawić się podczas pierwszych konfrontacji z rynkiem pracy. Poznaj główne przeszkody, ale również podstawowe atuty, które są brane pod uwagę w świecie przedsiębiorczości i dlaczego warto je rozwijać.

2. Przykład z życia – czyli kilka rad dla Twojego sukcesu.
    14.30-15.30, sala 300A

Prelekcja Przedsiębiorcy, który jeszcze do niedawna prowadził jedno z największych w Polsce firm pośredniczącą w znajdowaniu pracy. W swojej zawodowej karierze dał pracę ponad 30 000 ludzi. Podzieli się z Wami swoimi doświadczeniem, oraz da wskazówki w jaki sposób odnaleźć się na obecnym rynku pracy.

3. Odczarować Rynek – Wstęp do Inwestowania na Polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych – Czyli Rynek oczami zarabiającego inwestora.
    15.40-17.00, sala 300A

Podczas warsztatu uchylimy Wam tajemnic, o których wiedzą jedynie ci, którym udaje się zarabiać na giełdzie ! Zmierzymy się z mitami, panującymi na rynku, oraz pokażemy krok po kroku, od czego należy rozpocząć swoją przygodę z Inwestowaniem.

Więcej informacji na stronie: finansemenedzerskie.ue.katowice.pl.