XIX Ogólnopolskie Targi Edukacja 2017

W tym tygodniu nasza Uczelnia uczestniczyła w XIX Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2017, które odbyły się w Spodku. Była to dobra okazja by spotkać się z nami i szczegółowo zapoznać z naszą ofertą edukacyjną.

XIX Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2017 to okazja do przedstawienia aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów wystawców z młodzieżą.

Miejsce: Hala Widowiskowo - Sportowa SPODEK w Katowicach
Termin: Marzec 21 – 23, 2017
Godziny otwarcia:

• Wtorek, 21 Marca, 09:00 – 16:00
  • Środa, 22 Marca, 09:00 – 16:00
  • Czwartek, 23 Marca, 09:00 – 15:00

Wystawcy: Jak co roku do udziału w Targach zaproszone zostały są szkoły wyższe z całej Polski, a także szkoły językowe, szkoły zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację.

Odwiedzający: Targi adresowane są do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.

Cel: Głównym celem imprezy jest prezentacja aktualnej oferty edukacyjnej na nowy rok akademicki.

Organizator: Imprezę od lat organizuje katowicka Fundacja na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności Wśród Młodzieży VIRIBUS UNITIS (Fundacja VIRIBUS UNITIS).

Więcej informacji

Jednocześnie przypominamy, że kolejną szansą na bezpośrednie spotkania z nami są Dni Otwarte naszego Uniwersytetu.  Już 29 i 30 marca zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Szczegóły