Co ZUS robi z naszymi pieniędzmi - bezpłatne szkolenia

Interesujesz się tematyką kadr i płac? Chcesz poznać specyfikę funkcjonowania polskiego systemu ubezpieczeń społecznych? Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z cyklu "Od składki do świadczenia – cała prawda o tym, co ZUS robi z naszymi pieniędzmi", które będą odbywały się na kampusie w dniach 24 kwietnia - 23 maja 2017 r.

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie zapraszają na bezpłatne szkolenia organizowane w ramach cyklu "Od składki do świadczenia – cała prawda o tym, co ZUS robi z naszymi pieniędzmi".

Szkolenia będą odbywały się w maju, w poniedziałki i wtorki.

Uczestnicy szkoleń otrzymają ZAŚWIADCZENIA.

Na szkolenia obowiązują zapisy on-line. Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone e-mailowo, w terminie do 4 dni od przysłania zgłoszenia.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisów dostępne są w zakładce "Twoja kariera" oraz na facebooku.