Dołącz do AIESEC

Możesz znacznie więcej! Dołącz do AIESEC i wykorzystaj studia w najlepszy z możliwych sposobów – działając! Z tą organizacją zdobędziesz bezcenne doświadczenie, przeżyjesz przygodę życia i poznasz ludzi z całego świata w ramach ogólnopolskiego programu Future Leaders.

Future Leaders to program rozwoju skierowany do studentów zainteresowanych pracą w zespole oraz dążących do rozwoju personalnego i profesjonalnego. Realizowany przez organizajcę AIESEC we wszystkich oddziałach lokalnych umożliwia zaangażowanie się w naszą działalność. Poprzez pracę w zespole program Future Leaders masz szansę na zdobycie różnorodnego doświadczenia, rozwinięcie w sobie przedsiębiorczości i innych cech niezbędnych w dzisiejszym świecie.

Osoby biorące udział w programie mogą skorzystać z jednego z trzech podprogramów:

• Social Entrepreneur – umożliwia rozwój z zakresu m.in. human resources oraz kształtuje wrażliwość społeczną. Program polega na przeprowadzaniu międzynarodowych projektów społeczno-edukacyjnych.
  • Business Sales – umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój profesjonalny z zakresu sprzedaży. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem biznesowym.
  • Marketing – umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze marketingu i Public Relations. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem medialnym.

Brzmi interesująco? Ale sama wiedza i praktyka to nie wszystko. Studencka organizacja to przede wszystkim ludzie! Wyobraź sobie, że dzięki działalności w AIESEC masz okazję poznać setki osób, nie  tylko z Polski. Co roku, dzięki AIESEC, do naszego kraju przyjeżdżają dziesiątki młodych ludzi z najbardziej egzotycznych miejsc świata.

AIESEC to konferencje narodowe i międzynarodowe, to udział w szkoleniach oraz nauka języków obcych. To większa świadomość społeczna i wrażliwość kulturowa. Dzięki AIESEC zdobędziesz przydatne umiejętności na rynku pracy poprzez praktyczne działanie (np. zarządzanie projektem).

AIESEC to kontakt z młodymi ludźmi z całego świata.