ECONET wykłady internetowe dla studentów

Zapraszamy Studentów studiów stacjonarnych na Wydziale Zarządzania oraz Wydziale Informatyki i Komunikacji na wykłady internetowe, realizowane w ramach projektu ECONET. Pięć międzyuczelnianych wykładów prowadzonych w formie e-learningu zostanie uruchomionych od 10 października 2016 r.

Wykłady przygotowały Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Uprzejmie prosimy zainteresowanych studentów WZ oraz WIiK o zapisywanie się na wybrany wykład. ZAPISY do 7 października 2016 r.

Aby zapisać się na wybrany wykład, prosimy o:

1) wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ UE KATOWICE i złożenie jej:

• studenci WZ w Dziekanacie WZ pok. 211A,
  • studenci WIiK w Dziekanacie WIiK pok. 111B.

2) wypełnienie elektronicznej karty zgłoszeniowej na stronie www.econet.pl/przedmioty_karty.php dla wybranego przez siebie przedmiotu.

Zachęcamy do udziału osoby, które posiadają dostęp do Internetu oraz posługują się podstawowymi programami komputerowymi. Wykłady prowadzone są w grupach 25 osobowych, po 5 osób z każdej uczelni na dany przedmiot i trwają 30 godzin. Student UE Katowice za zaliczony wykład otrzymuje 3 punkty ECTS.

Więcej informacji na temat międzyuczelnianego projektu econet możecie Państwo znaleźć na stronie www.econet.pl.

Opisy przedmiotów oraz elektroniczne formularze zgłoszeniowe do każdego z nich znajdują się na stronie www.econet.pl/przedmioty_karty.php.

Przedmioty, na które można się zapisywać to:

1. Podejmowanie decyzji z wykorzystaniem modeli hybrydowych – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  2. Symulacyjna gra decyzyjna Tees-6 – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
  3. Zarządzanie infrastrukturą informatyczną – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  4. Strategia kreatywna w reklamie – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  5. Przywództwo w organizacjach – analiza najlepszych praktyk Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Uwaga! W wykładach internetowych mogą uczestniczyć studenci UE w Katowicach, którzy złożą w terminie Kartę zgłoszeniową UE Katowice (studenci WZ w Dziekanacie WZ pok. 211A, a studenci WIiK w Dziekanacie WIiK pok. 111B). Zgodę na uczestniczenie w projekcie econet wydaje Prodziekan Wydziału Zarządzania ds. Edukacji i Internacjonalizacji oraz Prodziekan WIiK ds. Studentów.

Ważne daty:

• 07.10.2016 r.- termin zakończenia przyjmowania Kart zgłoszeniowych
  • 10.10.2016 r.- termin uzyskania zgody Prodziekana na uczestniczenie w projekcie econet
  • 10.10.2016 r.- termin rozpoczęcia zajęć

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do udziału w wykładzie wybranej uczelni ekonomicznej!

DODATKOWE INFORMACJE

1. Wykład realizowany w ramach projektu econet jest przedmiotem dodatkowym, do wyboru, realizowanym w wymiarze 30 godzin.
  2. Wypełnienie Karty zgłoszeniowej UE Katowice (wzór do pobrania ze strony internetowej) i złożenie jej w Dziekanacie WZ/Dziekanacie WIiK jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w projekcie.
  3. Przedmiot jest traktowany jako obowiązkowy dla studenta, który wypełnił Kartę zgłoszeniową UE Katowice i uzyskał zgodę Prodziekana, a jego zaliczenie powinno odbyć się zgodnie z regulaminem studiów.
  4. W przypadku rezygnacji z udziału w wybranym wykładzie (nie później niż do 10 listopada 2016 r.) należy złożyć podanie do Prodziekana WZ ds. Edukacji i Internacjonalizacji/Prodziekana WIiK ds. Studentów z prośbą o umożliwienie rezygnacji i wyjaśniające jej powód
  5. Brak zaliczenia wybranego przedmiotu zgodnie z regulaminem studiów oraz z powodu dobrowolnej rezygnacji z wybranego wykładu jest równoznaczne z brakiem zaliczenia przedmiotu w semestrze.
  6. Wykład kończy się egzaminem. Ocena z wykładu zostanie umieszczona w indeksie oraz w suplemencie do dyplomu. Dla przedmiotów SGH, UE Poznań, UE Kraków, UE Wrocław ocenę do indeksu wpisuje dla studentów WZ Prodziekan ds. Edukacji i Internacjonalizacji, dla studentów WIiK Prodziekan ds. Studentów, a z przedmiotu UE Katowice wykładowca przedmiotu.
  7. Uczestnicy wykładów otrzymają certyfikaty FPiAKE zaświadczające ukończenie wykładów e-learningowych realizowanych w ramach projektu econet, jeżeli wyrażą taką prośbę. Certyfikaty są do odbioru w sekretariacie Katedry Informatyki WIiK pok. 341A.
  8. Informujemy, że są dwa terminy egzaminu. Ocena niedostateczna otrzymana w I terminie może być poprawiona w II terminie. Osoba, która nie stawi się na egzamin w I terminie może przystąpić do egzaminu w II terminie, ale już bez możliwości poprawienia wyniku w przypadku otrzymania niedostatecznej oceny.
  9. Zaliczenie wykładu pozwala na uzyskanie 3 punktów w ramach ECTS.
  10. Student może ubiegać się o udział tylko w jednym wykładzie, w danym semestrze.
  11. W wykładach internetowych mogą uczestniczyć studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, którzy otrzymali zgodę Prodziekana i potwierdzenie o zakwalifikowaniu ze strony UE Katowice do udziału w projekcie econet. Zgoda jest udzielana na podstawie złożonych w terminie Kart zgłoszeniowych UE Katowice. Studenci o zakwalifikowaniu się zostają poinformowani na swój e-mail podany w Karcie zgłoszeniowej.
  12. W przypadku problemów organizacyjnych i technicznych, należy w pierwszej kolejności zgłaszać się do opiekuna ds. econet macierzystej uczelni.