III edycja "Praktykodawcy Roku Województwa Śląskiego"

Po raz kolejny rusza konkurs na firmę oferującą najlepsze praktyki w regionie. Do końca roku każdy zainteresowany może zgłosić firmę, w której pracował, aktualnie pracuje lub którą prowadzi i umożliwić jej otrzymanie zaszczytnego tytułu "Praktykodawcy Roku". Udział w finałowym etapie Konkursu – Kapitule Konkursowej – weźmie dr hab. Robert Tomanek, prof. UE - JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Do Konkursu można zgłosić podmioty gospodarcze (firmy, organizacje, stowarzyszenia i inne instytucje funkcjonujące zgodnie z przepisami prawa polskiego) z województwa śląskiego, które organizują praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów.

Konkurs ma na celu wyłonienie firm, które realizują starannie przygotowane programy praktyk nastawione na zdobywanie cennych umiejętności. Zwiększenie znajomości firm oferujących wartościowe programy praktyk i staży posłuży zarówno studentom, jako wskazanie miejsc w województwie śląskim, w których warto zrealizować praktyki, jak i praktykodawcom, którzy mogą zarówno przekazywać dobre wzorce, jak i czerpać interesujące rozwiązania od innych.

Zgłoszenia może dokonać każdy zainteresowany przez formularz znajdujący się na stronie www.