Innowacyjne szkolenia

Już w kwietniu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędą się pierwsze spotkania z cyklu pt. "Innowacyjne szkolenia". Mają one na celu umożliwienie zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu social media, na które będą zapraszani specjaliści, ludzie ze świata mediów i biznesu.

Innowacyjne szkolenia to dawka potężnej wiedzy o marketingu, komunikacji czy Public Relations. To wyjątkowa okazja  do rozwoju, uczestnictwa w spotkaniach branżowych, zdobycia doświadczenia i poszerzenia swojej wiedzy, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu!

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 4 kwietnia o godzinie 11:40. Tematem szkolenia będzie: "Networking i budowanie relacji przez Internet". Odpowiemy na pytania: jak zbudować sieć kontaktów, która będzie największym biznesowym i zawodowym zasobem oraz jak być obecnym w social media, aby te relacje były silne i wartościowe. Prelegentem będzie Dawid Pacha, który działa w branży interaktywnej od 10 lat, Współzałożyciel największej sieci cyklicznych spotkań branży internetowej w Polsce - Czwartkowe Spotkania Social Media oraz zaangażowany w integrację środowiska nowych technologii i przedsiębiorczości na Śląsku.

Kolejne szkolenie pt. "Zarządzanie informacją - między dziennikarstwem, marketingiem i Public Relations" odbywać się będzie 11 kwietnia o godzinie 11:40. Dowiemy się, jak definiować kluczowych adresatów organizacji i jaki to ma wpływ na codzienne obowiązki. Spotkanie będzie oparte na case studiem. Poprowadzi je Marcin Rutkowski - PR & Marketing Manager w firmie i-systems - na co dzień zajmuje się komunikacją B2B i B2C w e-commerce. Humanista, który wierzy w IT. Wykładowca akademicki z zakresu e-commerce. W PRotonach organizowanym przez portal PRoto, znalazł się w pierwszej dziesiątce PRowców w Polsce.

Organizatorem spotkań jest Koło Naukowe Komunikacji Społecznej Innowacje Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, którego członkowie aktywnie uczestniczą w życiu branży PR na Śląsku i nie tylko. Poprzez wsparcie organizacji różnego typu konferencji i szkoleń rozwijają wiedzę z zakresu kształtowania wizerunku osób i organizacji, relacji z mediami i szeroko rozumianej komunikacji.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie.

Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona.

Więcej informacji dostępnych jest również: