International Innovation Week 2016

Podobno każdy projekt jest wehikułem, który przenosi dobre pomysły do rzeczywistości (Tim Brown). My oferujemy Ci przeniesienie Twoich pomysłów do rzeczywistości w trakcie Międzynarodowego Tygodnia Innowacji w Holandii.

International Innovation Week 2016 to:

• tydzień niezapomnianych wrażeń,
  • praca dla dużej holenderskiej korporacji,
  • możliwość rozwoju innowacyjności i kreatywności,
  • najlepsi studenci i wykładowcy,
  • nauka przez praktykę.

International Innovation Week odbywać się będzie w dniach 22-28 maja 2015 r. w Avans University of Applied Sciences in Den Bosch.

Brzmi interesująco? Co więcej, koszty udziału w wydarzeniu w dużej części pokryte są przez organizatora:

• bezpłatne uczestnictwo,
  • bezpłatne wyżywienie,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny przejazd z i na lotnisko w Holandii.

Musisz pokryć jedynie koszty dojazdu do Holandii.

Aby aplikować wypełnij załączony formularz rejestracyjny a także prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres awarenetclub@gmail.com. Cztery osoby z najlepszymi zgłoszeniami pod opieką mgr Marty Grybś-Kabocik z Katedry Badań Konsumpcji zaaplikują do Avans School of Applied Science. Osiem najlepszych drużyn z Europy ma szansę dostać się do programu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 grudnia br.

Więcej informacji na stronie www.awarenetclub.ue.katowice.pl.