Już 10 i 11 maja kolejna edycja projektu EEC – Liderzy Przyszłości!

Projekt EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow) to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej.

Podczas dwudniowej konferencji towarzyszącej Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu odbędzie się cykl spotkań ze znanymi postaciami ze świata biznesu, polityki, i kultury. Ideą projektu jest stworzenie przestrzeni włączającej w europejską debatę przyszłych liderów życia gospodarczego i publicznego oraz szersze otwarcie Kongresu na ludzi młodych. Wydarzenie odbędzie się w auli CNTI w dniach 10 i 11 maja. Jest to niepowtarzalna okazja do dyskusji młodego pokolenia z najważniejszymi postaciami polskiej i europejskiej gospodarki i polityki, oraz inspiracją do podjęcia aktywności społecznych i gospodarczych.

Cykl spotkań EEC w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbywa się już po raz trzeci na naszej Uczelni. Co roku wydarzenie to gromadzi setki studentów i pracowników, pozwalając na wymianę myśli i poglądów. Więcej Informacji w tym szczegółowy harmonogram wykładów zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.

Zobacz relacje z ubiegłych lat:

Więcej informacji: www.eec-liderzy.eu/pl

Zapraszamy do udziału!