Konferencja Studencka ICTTI 2015 z udziałem naszego studenta

W dniu 24 kwietnia 2015 r. odbyła się w Poznaniu Konferencja Studencka ICTTI 2015 "Innowacje i nowoczesne technologie w gospodarce turystycznej".

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Koło Naukowe "SCBT Explorers" działające przy Katedrze Turystyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Podczas dwóch paneli, uczestnicy poruszyli kwestie wykorzystania nowoczesnych technologii w obsłudze systemów rowerowych, internetu i mediów społecznościowych w promocji agroturystyki czy przedsiębiorstw turystycznych na europejskich rynkach kapitałowych.

Gościem wydarzenia był Pan Dawid Zaraziński twórca m.in. Grupy DT (Dziennik Turystyczny), który opowiedział o Storytellingu. W Konferencji aktywnie uczestniczył Paweł Pilaszek - członek Naukowego Koła Marketingu MERITUM działającego przy Katedrze Badań Rynkowych i Marketingowych. Podczas Konferencji  zaprezentował  on referat pt. "Wykorzystanie beaconów w turystyce", którzy ukaże się w recenzowanej publikacji pokonferencyjnej.