Konkurs na najlepszą pracę doktorską obronioną w 2014 roku

Uprzejmie informujemy o organizowanym konkursie na najlepszą rozprawę doktorską obronioną w 2014 roku w ramach uczelni tworzących konsorcjum PROGRES3.

Organizatorem konkursu na najlepszą pracę doktorską jest Rektor Vysoká Škola Báňská-Technická Univerzita Ostrava / Wyższej Szkoły Górniczej Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie.

Prace zgłoszone do konkursu muszą być obronione w okresie od 1 stycznia 2014 r. do 31 grudnia 2014 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i muszą dotyczyć następujących zagadnień:

a. ekonomia i finanse;
b. surowce, energetyka, zdrowie i ochrona środowiska;
c. technologie informatyczne;
d. konkurencyjność przemysłu maszynowego, badania materiałowe.

Przystąpienie do konkursu następuje po dostarczeniu pracy, jej recenzji oraz Autoreferatu w języku angielskim zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej. Dokumenty w formie elektronicznej (plik pdf) należy przesyłać do Biura Internacjonalizacji na adres e-mail: marta.grybs@ue.katowice.pl (tytuł wiadomości "Konkurs PROGRES3 na najlepszą pracę doktorską"; z oznaczeniem imienia i nazwiska autora).

Dokumenty w formie papierowej (zbindowany wydruk formatu A4 w kopercie) należy dostarczyć na adres Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach; Biuro Internacjonalizacji; budynek "N" pok. 16;  ul. Ks. Bpa St. Adamskiego 7, 40-069 Katowice (z dopiskiem na kopercie "Konkurs PROGRES3 na najlepszą pracę doktorską"; z oznaczeniem imienia i nazwiska autora oraz jego adresu korespondencyjnego).

Wersje papierowe prosimy przesyłać w następującej formie:

• Pracę doktorską w języku polskim (zbindowany wydruk formatu A4),
  • Recenzje pracy w języku polskim (zszyty wydruk formatu A4),
  • Autoreferat w języku angielskim (zszyty wydruk formatu A4).

Termin zgłaszania prac do pierwszej rundy konkursu upływa 7 stycznia 2015 r.

Więcej informacji oraz karta zgłoszeniowa znajdują się w załącznikach.

Serdecznie zapraszamy!