Nagrody dla najlepszych studentów w Rybniku

W piątek 17 czerwca 2016 r., w Rybnickiej Auli Politechniki Śląskiej odbył się finał Interdyscyplinarnego Konkursu Indeksów - IKI 2016. Na uroczystą galę wręczenia nagród zaprosili organizatorzy konkursu - samorządy studenckie Politechniki Śląskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego.

Podczas gali wyróżnieni zostali najlepsi rybniccy studenci obu uczelni. Najlepsze wyniki na Uniwersytecie Ekonomicznym osiągnęli: Patrycja Szostek - studentka Finansów i Ubezpieczeń, Aleksandra Drąg - studentka Finansów i Ubezpieczeń, Magda Świgoń – studentka Finansów i Ubezpieczeń, Krzysztof Rzymanek - student Ekonomii, Paulina Papierok – studentka Ekonomii, Klaudia Koch - studentka Ekonomii.

Wręczono również statuetki zasłużonym w różnych kategoriach. Statuetkę w kategorii "Przyjaciel Studenta" otrzymał dziekan Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji dr inż.Tomasz Zieliński. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Prezydent Miasta Rybnika oraz Rektorzy Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.