Nasi studenci najlepsi

W konkursie puzzlEY organizowanym przez Ernst & Young Polska studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zdobyli łącznie najwięcej punktów. Wygrali tym samym w rozgrywkach międzyuczelnianych. Konkurs odbywał się w dniach od 11 marca do 13 kwietnia 2014 roku.

Gra w postaci aplikacji mobilnej na tablety i smartfony polegała na układaniu kształtów z elementów dostępnych na 28 planszach. Na ułożenie każdej z nich uczestnicy mieli 120 sekund. Im szybciej układali, tym więcej zdobywali punktów.

W kategorii uczelni wyższych nasi studenci wywalczyli pierwsze miejsce z łączną liczbą 4 046 960 punktów, deklasując pozostałe uczelnie biorące udział w konkursie (pełny ranking dostępny jest na stronie). Nagroda w postaci 10 000 zł zostanie wykorzystana na przedmioty użytkowe i/lub pomoce naukowe.

Nasi studenci wykazali się największą zręcznością i jesteśmy z nich dumni. To właśnie Im zawdzięczamy wygraną. Gratulujemy!