Nasz student zdobywa nagrodę w ogólnopolskim konkursie

16 listopada br. ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu na najlepszy referat na temat rynku kapitałowego, organizowanego przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA w Warszawie, przy współpracy z Akcjonariatem Obywatelskim.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentował Eneasz Wiewióra, student III roku Finansów i Ubezpieczeń i dwukrotny srebrny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Szachach. Kapituła Konkursu, składająca się z przedstawicieli Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych oraz Ministerstwa Skarbu Państwa, dokonała oceny nadesłanych prac i wyłoniła laureatów konkursu. Praca Eneasza, pod tytułem 'Wpływ relacji inwestorskich spółek giełdowych z inwestorami indywidualnymi na wycenę giełdową spółki', zdobyła uznanie w oczach ekspertów oraz ostatecznie zajęła 6 lokatę.

Więcej informacji na stronie www.akcjonariatobywatelski.pl.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!