Nie przegap szansy – weź udział w konkursie TOP Student

Biorąc udział konkursie TOP STUDENT, startujesz w rywalizacji o coś więcej niż tytuł najlepszego studenta Uniwersytetu Ekonomicznego - zdobywając go, możesz wyjechać na płatne praktyki zagraniczne Global Talents za darmo, nie ponosząc opłaty za wzięcie udziału w programie.

Konkurs stworzony jest przez organizację studencką AIESEC pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Prorektora ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Wojciecha Dyducha.

W konkursie zostaną wyłonione 2 osoby, które spełnią wymagania wyjazdu na praktykę oraz przejdą pozytywnie przez kolejne etapy konkursu.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy, że zaprezentujesz w kreatywny sposób swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, wolontariackie, rozwiniętą pasję, udział w konkursie czy też uczestnictwo w kole naukowym lub organizacji - wszystko to, co do tej pory jako student wyciągnąłeś ze studiowania!

APLIKACJA -> www.bit.ly/WygrywamPraktyki
Wypełnij ją do 18 listopada 2015 r.!

Więcej informacji i regulamin konkursu: www.bit.ly/TopStudentRegulamin