Obóz adaptacyjny dla studentów I roku – Adapciak Władysławowo 2014

Chcesz przeżyć przygodę życia? Spędzić 10 dni nad morzem w doborowym towarzystwie? Poznać wszystkie tajniki studiowania? Jeśli tak to obóz integracyjno – szkoleniowy (Adapciak) organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów jest dla Ciebie.

Adapciak to obóz organizowany dla nowych studentów. Dzięki niemu na studiach poczujesz się jak ryba w wodzie, bo wejdziesz na uczelnię z masą nowych znajomych, także starszych, którzy zawsze Ci pomogą oraz poznasz wszystkie atuty życia studenckiego.

Niezależne Zrzeszenie Studentów organizuje Adapciaka w jednym z najpiękniejszych miejsc województwa pomorskiego - we Władysławowie, w dniach 8-18 września, a cena to jedynie 549 zł.

Na miejscu czeka  wiele atrakcji: park linowy, gra miejska, plażowa olimpiada, szkolenia, basen, gry i zabawy integracyjne, Wielka Obozowa Sesja Zaliczeniowa i wizyta władz naszej uczelni. Będziemy się też świetnie bawić na imprezach tematycznych.

I właśnie dlatego musisz tam być z nami!

Tymczasem zapraszamy serdecznie na nasze standy podczas rekrutacji na studia, na pewno nas tam zobaczycie.

Chcecie dowiedzieć się więcej, znajdziecie nas też na:
www.adapciak.com.pl
www.facebook.com/nzs.adapciak