Plebiscyt na najlepszego prowadzącego

Rozpoczynamy kolejną edycję plebiscytu na najlepszego prowadzącego "Złote pióro"! W ciągu najbliższych tygodni każdy student Uniwersytetu Ekonomicznego będzie mógł wziąć udział w dwóch etapach tego wydarzenia.

Czym jest "Złote pióro"?

Jest to plebiscyt na najlepszego nauczyciela akademickiego, to głos całej społeczności studentów naszej Uczelni. Studenci mają możliwość nagrodzenia prowadzących, którzy wyróżniają się na tle innych.

I etap (5.12- 17.12) – Zgłaszanie przez studentów swoich kandydatów do nagrody.

II etap – Wybór nauczycieli akademickich, którzy otrzymają tytuł najlepszego prowadzącego w poszczególnych kategoriach.

Nagrody w plebiscycie przyznawane są w czterech kategoriach:

• Przyjaciel studenta
    Nagroda przyznawana jest nauczycielowi akademickiemu, który podczas swoich zajęć, jak i poza nimi wspiera studentów w ich karierze zawodowej, dba o ich rozwój intelektualny i zachęca do podejmowania inicjatyw, które przyczyniają się do rozwoju osobowości absolwenta. Przyjaciel studenta jest zawsze chętny do pomocy w rozwiązaniu wszelkich problemów.
  • Autorytet
    Nagroda przyznawana jest nauczycielowi akademickiemu, który jest powszechnie szanowany oraz posiada ogromną wiedzę, którą chętnie dzieli się ze studentami. Jest wzorem dla wielu młodych ludzi zarówno w kwestii działalności naukowo-dydaktycznej, jak i postawy osobistej.
  • Kawalarz
    Nagroda przyznawana jest nauczycielowi akademickiemu, który posiada duże poczucie humory oraz codziennie zaraża uśmiechem swoich studentów. Dzięki temu zajęcia są przyjemniejsze, a studenci chętnie w nich uczestniczą biorąc aktywny udział.
  • Praktyk
    Nagroda przyznawana jest nauczycielowi akademickiemu, który podczas swoich zajęć wykorzystuje szeroko pojętą wiedzę praktyczną, jest specjalistą w swojej dziedzinie. Prowadzone wykłady obfitują w przykłady oraz rady płynące z ust fachowca, który na co dzień zajmuje się tematyką, którą przybliża na zajęciach.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie. Dodatkowo pragniemy poinformować, że wśród studentów, którzy oddadzą swój głos rozlosujemy nagrody:

• Bilety (1+1 dla osoby towarzyszącej) na Półmetek 2017)
  • Dwa miejsca w drugim etapie rekrutacji na Mosty Ekonomiczne 2017 (ominięcie I etapu rekrutacji)
  • Gadżety Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Wyniki plebiscytu oraz loterii zostaną ogłoszone 4 stycznia 2017 r.

Uroczyste wręczenie nagród dla nauczycieli odbędzie się 11 stycznia 2017 r. podczas Święta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wydarzenie na Facebooku