Półmetek UE Katowice

Pora uczcić półmetek Waszych zmagań w tym roku akademickim. Serdecznie zapraszamy na Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Tegoroczna impreza utrzymana będzie w klimacie Balu Maskowego.

Tegoroczny Półmetek przeniesie Was w tajemniczy i bajeczny świat karnawału rodem z Wenecji! Tej nocy królować będą maski i każdy może stać się kim chce, a wyobraźnia nie zna granic. Dajcie się ponieść teatralnej atmosferze, zasłońcie twarz i przenieście się do świata tajemnicy.

Impreza odbędzie się 28 lutego (wtorek) w katowickim Spiżu (ul. Opolska 22), który zostanie dla Was otwarty już o godzinie 20:00. Sama zabawa rozpocznie się o 21:00 i będzie trwała do białego rana!

Na Półmetku obowiązują stroje koktajlowe, jednakże zachęcamy do strojów stylizowanych w klimacie imprezy, czyli Balu Maskowego. Tak więc przyjdź, załóż maskę, nie ujawniaj swojej tożsamości.

BILETY

W przedsprzedaży:

• 15 zł - studenci UE,
  • 20 zł - reszta świata (studenci innych uczelni niż UE, osoby niestudiujące).

W dniu imprezy:

• 20 zł - studenci UE,
  • 25 zł - reszta świata (studenci innych uczelni niż UE, osoby niestudiujące).

Bilety będą dostępne w terminie od 20-25.02 na stoisku w CNTI w godzinach 9:30-15:30

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia oraz na profilu Parlamentu Studenckiego.