Projekt Optimalny START na UE w Katowicach

Nasza Uczelnia w porozumieniu z Firmą Comarch SA uruchamia kolejną edycję

darmowych szkoleń e-learningowych i certyfikacji z zakresu Comarch ERP Optima w

ramach projektu Optimalny START. Projekt będzie trwał do końca września 2017 roku i pozwoli zainteresowanym na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi oprogramowania wspomagającego zarządzanie małą i średnią firmą.

Cykl szkoleń Optimalny START jest dedykowany dla wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i obejmuje pięć modułów Comarch ERP Optima:

1. "E-Comarch ERP Optima Księga Handlowa"
  2. "E-Comarch ERP Optima szybki start z programem w firmie handlowej"
  3. "E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry"
  4. "E-Comarch ERP Optima Księga Podatkowa"
  5. "E-Comarch ERP Optima Analizy BI – Skuteczne podejmowanie decyzji"

Moduły Comarch ERP Optima są dostępne na platformie Moodle.

Hasło dostępu do szkolenia Comarch ERP Optima na platformie Moodle:
W celu uzyskania hasła dostępu do kursu Comarch ERP Optima należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: anna.soltysik-piorunkiewicz@ue.katowice.pl i dostarczyć podpisany dokument formularza do dr inż. Anny Sołtysik-Piorunkiewicz, pok. 342 A lub 341 A.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i słuchaczy studiów podyplomowych do skorzystania z możliwości szkoleń i uzyskania certyfikatów.